SKYFOLD

Dorma MOVEO Comfortdrive hareketli bölme duvar sistemi, aynı mekan içerisinde farklı türde etkinlikler serisini peş peşe gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Rahatlığı, kolay kula

“Dikey katlanır hareketli bölme duvar” dünya lideri olarak, tasarım, performans, esneklik ve mükemmel ses yalıtımını birleştiren Skyfold ürün ailesiyle tanışın.

Hafif, elektronik ve kullanıcı dostu Skyfold ürünlerinin hepsi, endüstriyel standartların üzerine çıkan akustik özellikleriyle, dekoratif yüzeylere, talebe yönelik özelleştirme seçeneklerine ve minimum kullanıcı gücü ile çalışma prensibine sahiptir.

Dikey katlanır yapısı ile hacimleri bölmede benzersiz bir yol sağlayan Skyfold, tamamen otomatik işleyen sistemi ile tavan boşluğuna toplanır. Duvarlar, mükemmel akustik özelliklere sahip olmakla beraber, boya, vinil, kumaş, doğal ahşap, laminat ve cam gibi yüzeylerle çeşitlenir. Konferans, eğitim, sergi ve balo salonları, kongre merkezleri, spor salonları ve otel gibi mekânlarda esnek kullanım olanaklarıyla hayatınızı kolaylaştırır.

“Classic” ve “ Zenith” serileriyle yüksek akustik gücünü ortaya koyan skyfold, “Mirage” serisi ile iç uygulamalardaki şeffaflığı sağlayarak hacimleri bölümlere ayırırken, ışığın mekanın her bölgesine ulaşmasına olanak tanımaktadır.

lanımı ve esnekliğiyle bu sistem, manuel sistemlere göre değişen koşullara önemli ölçüde daha hızlı uyum sağlamaktadır. İçlerindeki standart ComforTronic motorlarıyla her bir modül, hem hafif hem de sağlam olması sayesinde, herkes tarafından ustalıkla kurulabilir.  9.000 mm ye kadar iç yüksekliği olan bölme duvarlar ile küçük seminer odaları hızlı ve esnek bir şekilde oditoryum veya konser salonu gibi daha geniş bir alan gerektiren büyük odalara ya da tam ters uygulamayla büyük hacimlerden çoklu toplantı odalarına dönüştürmek de mümkündür.

DORMA Hüppe Variflex hareketli bölme duvarları size bunun için gerekli koşulları yaratmaktadır. Farklı türde ve farklı amaçlar için mekânlar, gerektiğinde kolayca bölünebilir, küçültülebilir, büyütülebilir, oranlarında değişiklik yapılabilir ve böylece değişken kullanıcı sayısına göre küçük bir toplantı odasından büyük bir fuar holüne kadar seçeneklere uyarlanabilir. Yüksek etkili ses yalıtımı sayesinde kullanıcılar yan yana bulunan odalarda eş zamanlı etkinlikleri birbirlerini rahatsız etmeden gerçekleştirebilirler. 

İletişim için telefon:

0312 284 16 80

Başa dön