Dorma MOVEO Comfortdrive hareketli bölme duvar sistemi, aynı mekan içerisinde farklı türde etkinlikler serisini peş peşe gerçekleştirme olanağı sunmaktadır. Rahatlığı, kolay kullanımı ve esnekliğiyle bu sistem, manuel sistemlere göre değişen koşullara önemli ölçüde daha hızlı uyum sağlamaktadır. İçlerindeki standart ComforTronic motorlarıyla her bir modül, hem hafif hem de sağlam olması sayesinde, herkes tarafından ustalıkla kurulabilir.  9.000 mm ye kadar iç yüksekliği olan bölme duvarlar ile küçük seminer odaları hızlı ve esnek bir şekilde oditoryum veya konser salonu gibi daha geniş bir alan gerektiren büyük odalara ya da tam ters uygulamayla büyük hacimlerden çoklu toplantı odalarına dönüştürmek de mümkündür.

Moveo, MOVEO GLASS çeşidi ile, aydınlık ve ses yalıtımlı oda konseptini uyum içinde kombine eden bir hareketli bölme duvar sistemini oluşturmaktadır. Saydam ve ses yalıtımlı MOVEO Glass iki farklı özelliği bir araya getirmektedir. Bu sayede büyük ve açık bir alanı Rw 50 dB’ye kadar ses yalıtımı ile bölünebilen, hareketli bölme duvar sisteminin teknik avantajlarını zarafet ile birleştiren bütünsel bir sistem ortaya çıkmaktadır.

ComfortDrive TAM OTOMATİK işletim sistemi ile ise modüller tüm istiflenme (park) ve kurulma işlemlerini kendiliğinden yaparlar. Ofisler, konferans salonları, ihtiyaç olan tüm özel mekanlar, tüm kurulumu  Moveo Tam Otomatik ComfortDrive ‘a bırakarak esnek alan yönetiminden faydalanarak,  alanları farklı sayılarda kişilerden oluşan gruplar için uygun hale getirilebilir ve çok amaçlı ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İletişim için telefon:

0312 284 16 80

Başa dön