Kullanım Alanları:

ARDEX AF 2365 vinil kaplamalar, tekstil, linolyum ve 2.5mm kalınlığa kadar olan kauçuk kaplamaların yapıştırılmasında kullanılan çok amaçlı zemin yapıştırıcısıdır. Mükemmel uygulama özelliklerine sahiptir ve biyolojik çözünmeye karşı dayanıklıdır.

Özellikle aşağıdaki zemin kaplamalarının yapıştırılması için idealdir;

  • Her türlü PVC kaplamalar
  • Tekstil / Halı
  • Lüks Vinil Karo (LVT)
  • 2,5mm kalınlığa kadar kauçuk
  • Linolyum

Önemli Özellikleri

Yüksek sıcaklık dayanımlı bir üründür, bu özelliği sayesinde yerden ısıtma sistemlerinin üzerinde kullanım için uygundur.

Solvent içermez, su bazlıdır.

İç mekan hava kalitesini olumsuz etkilemez. EMICODE EC 1 PLUS belgesi ile Çok Düşük Emisyonlu olarak sertifikalandırılmıştır.

Ambalaj

6 kg veya 14 kg plastik kova

Raf Ömrü ve Depolama

Orijinal açılmamış ambalajında, kuru ve serin ortamda yaklaşık 12 ay depolanabilir.

Havalandırma Süresi
Yapıştırıcı zemine uygulanıp üzerine kaplama yapıştırılmadan önce geçmesi gereken süredir. Zemin kaplaması tipine göre değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için ürün teknik föyünü inceleyiniz.

Çalışma Süresi

Yapıştırıcının üzerine kaplama yapıştırılması için tavsiye edilen azami süredir. Zemin kaplaması tipine göre değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için ürün teknik bilgi föyünü inceleyiniz.

Açıkta Bekletme Süresi

Havalandırma süresi ve çalışma süresinin birleşimidir. Zemin kaplaması tipine göre değişiklik gösterir. Ayrıntılı bilgi için ürün teknik bilgi föyünü inceleyiniz.

İletişim için telefon:

0312 284 16 80

Başa dön